Login

Rok 2009

4 - 6.6.2009, Hašmar Country Lovosice 2009
V tomto termínu jsme si zahráli jak na hašmarovské hospodě, tak i na velkém pódiu. Zase jedna dobrá zkušenost.

10.7.2009, Hašmar Hoedown v Malých Žernosekách
Příjemná akce před hospodou U supa vedle fotbalového hřiště. Po akci jsme si ještě s kamarádama trošku zajamovali. Viz fotogalerie.

31.7.2009, Holanský pulec
První ročník nového festiválku na místě legendárního Holanského kapra proběhl v duchu pohodové akce na které jsme si hezky zabékali. Perfektně vyšel i záskok Vojty Honzíka, kterému ještě jednou děkujeme a rádi ho zase někdy oslovíme.

8.8.2009, Setkání veteránů II. světové války v Horních Řepčicích
Zajímavá akce s přehlídkou vojenské techniky před cca 300 lidmi na fotbalovém hřišrti. Vyšlo jak počasí tak i samotné hraní, na kterém s námi hrál poprvé veřejně i Rik. Celkově povedená akce. Viz fotogalerie.

29.8.2009, Pívní slavnosti v Dubičné
Správná vesnická kulturní akce jejímž předmětem byla činnost jasně vyplívající z názvu akce. Chvílemi byly k vidění skutečné sportovní výkony. Viz fotogalerie.

24.10.2009, Podzimní Hašmar country v KD Lovoš v Lovosicích
Hudební odpoledne v kulturním domě Lovoš v Lovosicích začalo v 18 hodin. Během této akce by se vystřídaly kapely Red Leaf, Lást Kafe, Sebranci a Karavana. Hvězdou večera byl Milan Drobný s kapelou Faces. Jednalo se o velmi podařený večer, který by se měl uskutečnit 3x do roka v podobném duchu jako právě proběhlý.

31.10.2009, Fimfárum v Úštěku
Jedná se o pravidelnou akci úštěckého divadelního spolku Pikart. Na tomto 12 Fimfárum byla hlavní zajímavostí výstava místního "broukologa" doplněná o zajímavou, zdánlivě neutuchající přednášku. Broukologa potom doplnil Red Leaf. Akce se konají vždy na náměstí na faře.
Bližší informace na tomto odkazu.
Více


Zpět na hlavní výpis

Created by © 2009 Chabera tvorba stránek
Webhosting ALS-Euro s.r.o.